LPG tvár

= LPG ENDERMOLIFT =

 

BUNKOVÁ STIMULÁCIA PROTI STARNUTIU

 

LPG, svetový líder v oblasti bunkovej stimulácie s CELLU M6, Vám prináša nové ošetrenie ENDERMOLIFT.

100% prirodzená anti – aging technika, ktorá intenzívne obnovuje hustotu pokožky a odstraňuje známky starnutia. LPG LIFT klapky mechanickou aktiváciou na povrchu pokožky stimulujú intenzívne omladenie buniek, čím sa obnovuje ich prirodzená tvorba.

ENDERMOLIFT ponúka okamžité výsledky, vrátane zdravého jasu a prirodzeného, upokojujúceho liftingového efektu. Viditeľným výsledkom tohto ošetrenia je vyplnenie vrások, opätovné vytvarovanie kontúr tváre a rozjasnenie pokožky.

 

 

Slow lift:
Rozjasnenie a tonizácia

Táto LPG LIFT mechanická stimulácia s intenzitou 4 Hz zlepšuje vascularizáciu (zásobenie ciev) a odvádza toxíny, čím rozjasňuje pokožku a odstraňuje opuchy.

 

Speed lift:
Vyplnenie vrások

Táto LPG LIFT mechanická stimulácia s intenzitou 8 Hz obnovuje bunkový metabolizmus. Výsledkom je, že fibroblasty opäť produkujú kolagén a elastín, dve základné zložky zodpovedné za pevnosť a elasticitu pokožky. Reorganizácia kolagénových vlákien pokožky sa prejavuje v ich usporiadaní s viditeľne lepšou štruktúrou , čím sa zlepší hustota pleti a vyhladia sa vrásky.

 

High speed lift:
spevnenie kontúr

Táto LPG LIFT mechanická stimulácia o intenzite 16 Hz prirodzeným spôsobom obnovuje produkciu kolagénu a elastínu a cielene spevňuje štruktúru pokožky.

 

 

KONTRAINDIKÁCIE