LPG telo

 = Lpg endermologie =

 

LPG Lipomassage s pomocou prístroja Cellu m6 integral 2s

 

Zaberie tam, kde diéta a cvičenie zlyhávajú. Lipomassage je nechirurgické riešenie pretrvávajúceho tuku, celulitídy, uvoľnenej a ochabujúcej pokožky. LPG Systems má špeciálny software, výmenné hlavice a nastaviteľné programy starostlivosti. Hlavice prístroja sú prispôsobené na špeciálne procedúry.

 
 • formovanie postavy
 • odstraňovanie celulitídy (všetky stupne)
 • zoštíhlenie
 • pooperačné ošetrenie (opuchy, fibróza)
 • popôrodné ošetrenie (voľná, povolená koža)
 • pre-exercise (zahriatie svalov pred tréningom)
 • post-exercise (Rekonvalescencie, strečing)
 • relaxácia
 • anti-stress masáže
 • program pre unavené nohy
 

ESTETICKÉ PROGRAMY

 • ZOŠTÍHLENIE 
  Spúšťa lipolýzu a v adipocytoch a spôsobuje delenie a uvoľňovanie mastných kyselín.
 • SPEVNENIE
  Stimuluje fibroblasty, posilňuje podpornú sieť kolagénových a elastínových vlákien pre spevnenú pokožku s dobrým tonusom.
 • TVAROVANIE
  Rozbíja uložené tukové zásoby, rozťahuje prepážky (vyhladzuje priehlbinky).

 

Metóda LPG (endermológia) alebo lipomasáž bola pôvodne vyvinutá vo Francúzku na liečbu opuchov a jaziev. Pomocou lipomasáže sa dá dosiahnuť odstránenie celulitídy a formovanie tela tam, kde zväčša iné metódy nepomáhajú. Je to jedna z najpopulárnejších metód odstránenia celulitídy filmových hviezd USA. Lipomasáž nie je bolestivá, na požiadanie kvôli vyššej efektivite môže byť intenzívnejšia, čím sa stáva v niektorých citlivejších partiách tela bolestivou samozrejme len do tej miery ako si zákazníčka želá. Doporučujeme však masáž nižšej intenzity, ktorá postupne vylepšuje stav ošetrovaného tkaniva. Intenzitu ošetrenia riadi zákazníčka podľa toho ako ošetrenie znáša.

Motorizovaná masážna hlavica má špeciálne valčeky, ktoré pôsobia na pokožku. Vďaka prvému valčeku sa vákuovou vlnou vytvára kožný záhyb, druhý valček ho narovnáva naspäť. Prístroj je vybavený kontrolou procedúry, ktorá umožňuje sledovať silu záberu, a aj vďaka tomu terapeut zohľadňuje pocity klienta. Jemné stláčanie, sanie a krúženie po pokožke stimuluje žilový a lymfatický systém tak, že vyplavuje toxíny. Vlákna sú stimulované, tvorba kolagénu a elastínu je obnovená, pleť pôsobí mladistvejšie a zdravšie. Ošetrenie takisto vyhladzuje povrch pokožky, je jemnejšia, „pomarančová koža“ mizne.

 

Lymfatický systém
V organizme človeka predstavuje lymfatický systém dôležitú súčasť spôsobu odstraňovania nepotrebných látok vznikajúcich metabolizmom buniek, odstraňovanie nepotrebných bielych krviniek – lymfocytov, častíc baktérií a vírusov. Pri zhoršenej funkcii lymfatického systému dochádza k hromadeniu škodlivých splodín v organizme s následkom oslabenia imunitného systému. Viac ako 80% lymfatického systému sa nachádza v koži a podkoží. Tok lymfy v lymfatických cievach ide jedným smerom, je nezávislý od krvného obehu. Jej jednosmerný posun je sprostredkovaný sťahmi svalov a okolitého tkaniva t.j. pri pohybe. Práve nedostatočný pohyb, nerovnomerná záťaž jednotlivých svalových partií, úbytok svalovej hmoty sú hlavnými príčinami zhoršenia funkcií lymfatického systému s následným hromadením toxínov v organizme

 

LPG Endermologie je veľmi účinná metóda na mnohé problémy s pokožkou. Ide vlastne o špeciálnu masáž, ktorá je na celulitídu podstatne účinnejšia ako iné masáže, nakoľko ručne sa nedá dosiahnuť to, čo dokáže tento prístroj. Keďže však ide o masáž a nie o invazívny zásah do tela, nemožno po pár ošetreniach očakávať zázraky, k tým dochádza až po viacerých masážach. Na celulitídu doporučujeme min 10 ošetrení, 2-3 x týždenne, program max. na 6 týždňov. Zákazníci, ktorí si dopriali dostatočný počet opakovaní,  spoznali, že výsledky sa dostavujú postupne a že je to jediné zatiaľ známe skutočne efektívne ošetrenie na odstraňovanie celulitídy.  Za celulitídu je zodpovedný hlavne nedostatok pohybu a tento problém účinne rieši LPG Endermologie, a preto patrí už desaťročia medzi top ošetrenia hollywoodskych hviezd, ktoré vedia, že na dosiahnutie krásnej postavy potrebujú správnu výživu, pohyb a masáže LPG Endermologie.

 

AKTIVÁCIA ZOŠTÍHLENIE A CIELENÉ SPEVNENIE

 

ROLL IN:

Zoštíhlenie tukových buniek- LPG mechanická stimulácia ROLL IN spúšťa biologickú reakciu hlboko v podkoží, čím pôsobí intenzívne na odbúravanie tukov.

ROLL OUT:

Spevnenie pokožky -LPG mechanická stimulácia ROLL OUT pôsobí na bunky fibroblastov a aktivuje novú produkciu týchto nevyhnutných podporných vlákien (kolagén a elastín).

ROLL UP:

Vyhladenie celulitídy / Vytvarovanie postavy -LPG mechanická stimulácia ROLL UP vie zjemniť tukové tkanivo, obnoviť telesnú mikrocirkuláciu aj vyhladiť jamky na pokožke.

 

 

KONTRAINDIKÁCIE